item-thumbnail

Thjesht Jessica Alba

0 29/04/2015

Ajo sot feston ditëlindjen e saj të 34-të dhe mbetet përsëri një femër shumë e bukur. Jessica Alba është shumë e arritur në karrierën e saj profesiona...