Zgjimi ideal për Kourtney Kardashian nisi me mbesat e saj

7
Zgjimi ideal për Kourtney Kardashian nisi me mbesat e saj

Kourtney Kardashian e ka kaluar ditën e sotme me përkujdesje ndaj mbesave të saj të vogla dhe atyre të të afërmve të saj ndërsa i ka nxjerrë vajzat shëtitje në rrugët e New Yorkut.

Ajo dukej shumë e këndshme veshur sportive me tuta, larg shkëlqimit të pasarelave që jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

Kortuney është duke u marrë edhe me xhirimet e reja të serialit Keeping Up With The Kardashians, ndërsa ende nuk dihet nëse ajo do ta bëjë publike lidhjen e saj të re.

Bukuroshja është parë së fudmi shpesh nën shoqërinë e një mashkulli ende të pa identifikuar nga publiku, ndërsa mohon se është e dashuruar apo në një marrdhënie. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.