Zeta-Jones premton çmendurira në filmin e rradhës

3a
Zeta-Jones premton çmendurira në filmin e rradhës

Catherine Zeta-Jones dukej shumë elegante dhe seksi para pak orësh ndërsa ecte në rrugët e Kalifornisë.

Aktorja e mirënjohur për aftësitë e saj kinematografike por edhe sensualitetin si femër, dukej shumë bukur me një fustan klasik meshin.

Edhe pse në moshën 47 vjece ajo ngelet një femër shumë provokuese me një trup shumë elegant, pasi mundohet që të kujdeset për veten jo vetëm me trajtime por edhe palestër.

Bukuroshja ka mbërritur në Los Angeles, për të nënshkruar kontratën e rradhës ndërsa do të vijë ndryshe me projektin e saj të ri kinematografik.

Ajo të paktën kështu ka deklaruar për një burim konfidencial, duke premtuar gjëra të cmendura prej saj. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.