Vjen ndryshimi ideal/ Kthejini flokët rose gold

4
Vjen ndryshimi ideal/ Kthejini flokët rose gold

Tendeca më e bukur e këtij sezoni është ngjyra e flokëve gold rozë.

Flokët me këtë nuancë janë kthyer në ato më të pëlqyerat e castit ndërsa vajzat cmenden pas refleksit rozë.

Provojeni dcika të tillë me flokët tuaj nëse anoni tek bjondet, pasi do tju japë hijeshinë dhe klasin e duhur.

Ngjyra rozë gold mund të shpëlahet pas disa larjesh, prandaj mos u shqetësoni, nuk është përgjithmonë. /Citynews/

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.