Shokuese: Ja si u zgjua Kim Kardashian pa grim

5
Shokuese: Ja si u zgjua Kim Kardashian pa grim

Kim Kardashian i ka shokuar gjithë adhuruesit e saj të zjarrtë ndërsa është fotografuar nga parapacët e portalit Britanik Daily Mail, kur dilte në rrugë pa grim.

Nëse shihni fotot nuk do ta besoni se është Kim, shumë ndryshe nga sic  jemi mësuar ta shohim gjithmonë, por njëkohësisht edhe kaq sportive.

Kohët e fundit duket se marrdhënia e 36 vjecares me fëmijët i ka mbushur gjtihë ditën, ndërsa postimet e saj me bukuroshen e vogël North West janë të shumta në profilin zyrtar në Snapchat ku ajo shihet e palyer dhe e thjeshtë.

Kim ka guxuar të dalë pa grim këtë mëngjes, ndërsa është kritukuar shumë nga fansat e saj për mënyrën sesi duket pa grim, e ndërkohë që ka edhe të tjerë që i rekomandojnë të rrijë kaq thjesht pa grim dhe pa flokët extentions. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.