Shokon 23 vjeçarja/ Fqinja lesbike më propozoi seks treshe me të dhe të dashurën e saj dhe unë…

girls_kissing_02
Shokon 23 vjeçarja/ Fqinja lesbike më propozoi seks treshe me të dhe të dashurën e saj dhe unë…

Një vajzë 23 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se i pëlqen fqinja e saj lesbike, por se ajo është në lidhje me një tjetër vajzë, përcjell Bota sot.

Ajo thotë se fqinja i ka propozuar që të bëjnë seks treshe, por ajo ka dilema.

Rrëfimi i saj i plotë:

Jam dashuruar në fqinjën time por ajo është në lidhje me një tjetër.

Unë jam femër 23 vjeçare. Fqinjët e mia lesbike janë 26 dhe 35 vjet. Mua më pëlqen ajo më e vjetra pasi më duket femër më atraktive dhe e matur.

Ne kemi shkëmbyer foto nudo përmes telefonit por unë kurrë nuk kam bërë seks me një femër.

Ajo çdoherë më prekë mua dhe më sugjeron që të bëjmë seks treshe. Si mund të pajtohem për këtë dhe ta bëj?

Përgjigja e psikologes:

Në shumicën e rasteve, treshet janë ide e keqe dhe shumë prej njerëzve lëndohen.

Nëse çifti që ke fqinj janë stabile, atëherë lëri të jenë të lumtura.

Nëse njëra dëshiron që të jetë me ty, atëherë insisto që fillimisht ta lë partneren e saj.

Nuk e ki nëse kjo ka të bëjë me të qenit lesbike apo me atë që ajo të duket si nënë.

Përpara se të fillosh me këtë, bisedo për ndjenjat tua me një këshilltar.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.