Scherzinger darkon në Los Angeles/ Ja sa është plakur superbomba

4b
Scherzinger darkon në Los Angeles/ Ja sa është plakur superbomba

Nicole Scherzinger e ka nisur ndryshe mbrëmjen sot , ndërsa ka dalë për të darkuar në Los Angeles.

Bukuroshja seksi dukej shumë e këndshme veshur me xhinsa blu e një xhup të zi lëkurë që e tregonte edhe më të egër në tipare Nicole.

Scherzinger është një nga femrat më të suskesshme të grupit të dikurshëm Pussy Cat Dolls, ndërsa ngelet një prej femrave më të pëlqyera në botë, si edhe një nga ato më të preferuarat nga audienca e gjerë.

Kësaj rradhe, ajo ka ardhur me një veshje që e tregonte me shumë stil dhe klas këngëtaren e njohur. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.