Mirmëngjes me grimin ideal të të enjtes

1
Mirmëngjes me grimin ideal të të enjtes

Kjo mes javë ka shumë energji dhe ritëm, e ndërsa fillimi i një muaji të mbarë kërkon edhe pak ndryshim tek veshja juaj por edhe tek grimi.

Hiqni dorë nga tonet e zeza dhe buzët vishnjë, provoni thjesht pak rimel me tone gold dhe buzët bezhë me shkëlqim. Do të dukeni perfekte dhe shumë seksi ndërsa bini në sy me thjeshtësinë tuaj. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.