Julia Roberts do t’ju shokojë/ Shikoni si duket pa grim aktorja

9
Julia Roberts do t’ju shokojë/ Shikoni si duket pa grim aktorja

Julia Roberts është padyshim një prej femrave më karizmatike të botës së showbizit, ndërsa vjen edhe si një ikonë e kinematografisë.

Bukuroshja ka mbushur 49 vjece, e ndërsa vitet që kalojnë lenë shenja tek ajo. Këtë e themi pasi këtë mëngjes Julia ishte pothuajse e panjohur për publiku ndërsa kishte dalë pa grim në rrugët e Los Angeles.

Mamaja e dy fëmijëve, e kishte nisur ditën plot energji dhe ritëm, ndërsa po punon edhe me një sërë projektesh të reja kinematografike. /Citynews/

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.