E kuqe , e kuqe dhe vetëm e kuqe

2
E kuqe , e kuqe dhe vetëm e kuqe

Nëse jeni ende në dilemë se cfarë buzëkuqi të përdorni sot, ja ku vjen zgjidhja e duhur. Provoni dicka ndryshe sot, do të ishte mirë ti shtonit pamjes suaj një buzë kuq të kuq.

E kuqja matt do të ishte idealja për buzët tuaja, me një grim sa më të lehtë të mundshëm. /Citynews/

Tags

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.