Bëmë seks katërshe me një çift tjetër, por të nesërmen u shokova kur e gjeta gruan time në shtrat me…

seks1
Bëmë seks katërshe me një çift tjetër, por të nesërmen u shokova kur e gjeta gruan time në shtrat me…

Një burrë 33 vjeç ka rrëfyer për The Sun se ai bashkë me gruan kanë bërë seks me çiftin fqinj të tyre, por që gruaja e tij më pas ka bërë seks me një mashkull tjetër, përcjell Bota sot.

Ky është rrëfimi i tij:

Kam bërë seks me gruan time dhe një çift tjetër por më pas gruaja ime ka bërë seks me një burrë tjetër.

Ne jemi të martuar prej 3 vitesh dhe kemi pasur jetë seksuale të mirë që e kemi shijuar gjithmonë.

Unë jam 33 ndërsa ajo është 31 vjet. Ne u shoqëruam me një çift që u zhvendosën për të jetuar afër nesh vite më parë. Ata janë pak më të rinj se ne.

Asnjëri nga ne nuk kemi fëmijë dhe ende kemi kohë për argëtim.

Së fundmi kemi shkuar me ta në Pragë për fundjavë.

Natën e parë dolëm për të pirë dhe ishim të lodhur kur u kthyem e fjetëm më herët.

Natën e dytë dolëm por nuk qëndruam shumë jashtë dhe morëm pije për të pirë në dhomë.

Ne patëm një lojë dhe përfunduam të gjithë të zhveshur.

Një gjë dërgoi tek tjetra dhe ne përfunduam të gjithë në shtrat, duke prekur e duke kënaqur njëri tjetrin.

Ishte shumë mirë por më pas filluam të flinim dhe çifti tjetër shkoi në dhomën e tyre.

Isha shumë i hutuar në mëngjes dhe dola për të ngrënë mëngjes dhe për ta sqaruar kokën.

Kur u ktheva në dhomë desha ta hapja derën ngadalë që të mos e zgjoja gruan por ajo ishte zgjuar më herët dhe kur e hapa derën ajo po i vishte të brendshmet ndërsa një mashkull që ishte aty u mundua t’i vishte pantallonat sa më shpejt që mundi.

Më tha se gruaja e tij po pastrohej dhe ai kishte ardhur për ta përdorur banjon tonë. Ishte një shaka që nuk e besova por nuk dita ç’të thoja.

Ne shkuam në shtëpi he diskutuam shumë atë ditë. Gruaja ime betohet se nuk ka ndodhur asgjë atë ditë, por nuk e di nëse mund t’i besoj më.

Përgjigja e psikologes;

Thyerja e kufijve është e vështirë pasi më pas nuk e di nëse mund të pajtohesh me gjërat që mund të vijnë.

Si ka qenë për të që ai të bëjë seks me gruan tënde, derisa ti ke qenë duke bërë seks me gruan e tij?

Bisedo sërish me gruan tënde jo për ta pyetur për detajet, por për të thënë që të bëni seksin më të mirë të mundshëm vetëm ju dy, pa dikë tjetër.

Përpiqu të jeni miq me çiftin fqinj edhe pse dyshoj se mund të jeni si më parë.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.