Aktorja superseksi vjen ndryshe/ Teigen zhvishet me të zeza

8
Aktorja superseksi vjen ndryshe/ Teigen zhvishet me të zeza

Chrissy Teigen dukej e mrekullueshme veshur me një fustan të zi.

Bukuroshja seksi edhe pse 31 vjece dukej shumë elegante e veshur me një fustan të zi klasik në mbrëmjen e Oscareve.

Edhe pse pak mbipeshë për shkak të shtatëzanisë së dikurshme, ajo duket se po e rimer veten pasi po kalon shumë orë  në palestër dhe joga.

Aktorja e mirënjohur po ekperimenton edhe në fushën e modelingut, ndërsa shfaqet si një prej ikonave të botës së showbizit, përsa i takon ëmbëlsisë dhe elegancës. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.