Stili dhe klasi juaj fillon me syzet florale

2
Stili dhe klasi juaj fillon me syzet florale

Syzet si mace janë ato më të bukurat dhe më të preferuarat e sezonit.

Provoni ti shtoni kutisë së aksesorëve tuaj një palë syze maceje me motive lulesh. Cdo lloj syzeje me motive florale ngjajnë shumë të bukura dhe shumë in për momentin.

Sezoni i pranverës që po vjen ka padyshim nevojë për ngjyra dhe kolore, që ua japin një palë syze të tilla.

Provojini ti vendosni me një bluzë të thjeshtë dhe flokët onde të lehta, do të dukeni perfekte si vajza në foto. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.