Sportive dhe komode me këtë veshje ndryshe

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 13:  A bag with writing OMG  outside Coach on September 13, 2016 in New York City. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)
Sportive dhe komode me këtë veshje ndryshe

Një stil sportiv ju bën të ndiheni shumë komode dhe e vecantë.

Provoni që të vishni me patjetër dicka të tillë, një palë xhinsa të holla dhe në palë atlete sportive do të kombinoheshin më së miri me një këmishë me kutia.

Këmishat e tilla lidhur tek beli ju japin një stil unik dhe të vecantë ndërsa dukeni shumë praktike dhe e kendshme për syrin e të tjerve.

Hiqni dorë nga meshini dhe palltot e gjata, dicka më e lirshme e tillë ju bën edhe më të pranueshme për syrin e të tjerve, pasi jeni sa më afër natyrales dhe thjeshtësisë. /Citynews/

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.